Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Німецька клініка призначила дату обстеження Богданчику Олексієнко

Богданчик вже в Німеччині, потроху адаптується до нового оточення, мови та погоди. Переліт не пройшов безслідно, після прильоту хлопчик трохи занедужав: піднялася температура, проявилися симптоми застуди. Мама, на щастя, встигла прихопити в дорогу аптечку з накйнеобхіднішими ліками, тож вдалося швиденько покращити стан Богдана. 

Зараз в Німеччині карантин. Це створює невеликі труднощі для іноземних пацієнтів. До клініки вдалося потрапити тільки разом з перекладачем та заручившись підтримкою місцевого лікаря. Але й у клініці не обійшлося без труднощів, виявляється, через карантин вирішили відкласти всі обстеження. Однак, згодом, ознайомившись з документами та довідками Богданчика, лікарі вирішили зробити виключення. Отже, обстеження призначили на наступний понеділок. 

Лікарі кажуть, що шанси на досягнення повної ремісії високі. Однак, стан хлопчика насторожує і дуже важливо розпочати лікування без затримок. Сподіваємося, що саме так все й буде й зовсім скоро хлопчик почне одужувати. Просимо вас підтримати родину у цей важливий та складний період!