Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Назарчик Мнека знесилений

З учорашнього ранку в Назарчика підвищена температура. Стан нестабільний, тіло ломить та болить. Хлопчик дуже мало їсть. Рідні намагаються хоча б якось відволікти дитину, однак в хлопчика практично немає сили. Назарчик кілька хвилин збирає пазли й знову лягає в ліжко. 

Вчора температура трималася на позначці 37.5, а з вечора й аж до 4 години ранку – 38.5. Зараз температура знову 37.5. Лікар пояснює, що хіміотерапія, яку цього разу призначили Назарчику, дуже сильна, отже температура – очікуване явище. Блок триватиме аж до неділлі. Далі – 7 інтратекальна ін’єкція. Всього за протоколом таких ін’єкцій має бути 9. 

Рідні Назарчика дуже бояться, що лікування доведеться перервати через борг. Клініка чекає на оплату 11 000$, заборгованість може призвести до затримки чи припинення лікування. Для Назарчика це стане велетенським кроком назад, невиправданим ризиком. Ми просимо вас, допоможіть родині розрахуватися за медичні послуги вчасно. Лише так ми можемо бути певними, що лікування хлопчика триватиме!