Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Настя Фещенко потрапила до реанімації

Три дні тому у Насті здувся животик. Дівчинка відчувала просто нестерпний біль. Почалася рвота, піднялася температура. Не вдалося уникнути сильного зневоднення. Настя дуже злякалася та настраждалася. Дівчинку довелося терміново везти до лікарні, прямо в реанімаційне відділення.

Настусі призначили промивання шлунку, одразу ж поставили крапельницю, направили на рентген та УЗД. Ніяк не вдавалося стабілізувати стан Насті й лікарі побоювалися, що без термінової операції життя дівчинки не врятувати. Прямо через зонд з шлунку дівчинки вийшло більше літру гастростазу.

На щастя, обійшлося без операції. Зараз Насті стало трохи краще, але психологічний стан дитини ще важкий. До того ж, зараз стала відома ще одна неприємна новина – в нирці дівчинки помітили каміння великого розміру, яке, на жаль, можна видалити лише хірургічним шляхом. Все це не лише загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям, а й віддаляє Настусину поїздку до Італії, її реабілітацію, її порятунок. Ми дуже просимо вас про підтримку. Насті надзвичайно важко – станемо ж її підтримкою та допомогою!