Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Микиту Жернова перевели в палату

Операція Микити тривала 10 годин. Закінчилася вчора близько 7-ї вечора. Увесь день родина хлопчика провела в молитві та не могла позбутися відчуття страху та відчаю. Щойно операція завершилася, хлопчика перевели до реанімаційного відділення. Тата, який перебуває з Микитою у лікарні, не пустили до синочка. Батькам було дуже складно опанувати себе, однак, головне: вони знали, що Микита живий, що він реагує на оточуючих. 

Лікар сказав, що пухлину, швидше за все, вдалося видалити повністю. КТ підтвердило, що все чисто. Однак, щоб остаточно перевірити, що залишків пухлини немає, зроблять ще й МРТ. Під час операції прояснилося, що за досить короткий час пухлина встигла вирости майже вдвічі. 

Вже сьогодні хлопчика перевели до палати. Йому дозволили поговорити з мамою по відео зв’язку. Сказав, що дуже хоче їсти й сходити до туалету. Однак, ні те, ні інше поки неможливо. Микита підключений до кислороду, йому поставили уретральний катетер. 

Не дивлячись на те, що операція, швидше за все, успішна, Микита потребує подальшого лікування. Без своєчасної протонотерапії хвороба знову почне прогресувати. За словами лікарів, почати лікування треба не пізніше, ніж через 2-3 тижні. Ми просимо вас допомогти закрити збір на лікування Микити!