Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Міланія Гриценко чекає на пластику стравоходу

Маленька Міланія досі не може їсти самостійно, не може ковтати слину. Дівчинка має спеціальну трубку – це єдина можливість зараз нагодувати дитину. На жаль, через відсутність стравоходу дівчинка не може нормально розвиватися й жити. Її життя сповнене постійного дискомфорту та болю.

Мілана вже пройшла чимало, переборола безліч діагнозів, пережила три операції та 16 годин наркозу. До цілковитої перемоги лишилося небагато. Лікарі кажуть, що, маючи стравохід, дитина зможе жити повноцінно, почне наздоганяти своїх одноліток та нормально розвиватися.

Операція, на яку так чекає любляча Міланина родина – складна, однак такі операції вже кілька років успішно роблять, рятуючи життя дітлахів. Важливо не відкладати операцію на довго, чим раніше Міланку прооперують, тим менше часу для її одужання та розвитку буде втрачено!

На жаль, за 9 місяців перебування в лікарні родина дівчинки витратила всі свої збереження. Рідним просто нізвідки взяти кошти, щоб оплатити пластику стравоходу зараз. Єдине, що лишається – звернутися до нас, небайдужих, добрих людей! Просимо вас, врятуйте крихітку!