Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мамі Лізи Онопи знову зняли шкіру для пересадки

Лізу готують до пересадки шкіри, а тим часом її мама вже відходить від наркозу. У мами зняли шкіру від передпліччя й до самих пальців руки. Це вже не перша пересадка Лізочки, тому навіть важко уявити, як багато її шкіри вразила пожежа.

Стан Лізи досі критичний. Лікарі продовжують давати дівчинці седативні препарати, однак, навіть з знеболюючим, Ліза прикушує трубки від болю та відчаю. Через це, лікарям довелося вводити трубки заново, цього разу через носа.

Планувалося провести пересадку вже сьогодні, однак, з огляду на стан дитини – операцію перенесено на наступний день. Лікарі кажуть, що зараз важливо максимально підтримати організм дитини та зробити все, щоб дівчинка щонайшвидше вийшла з кризи.

Багатодітна родина, яка постраждала в пожежі й мало не втратила свою єдину донечку, досі потребує фінансової допомоги. Ліза та мама знаходяться в лікарні. Ліза через страшні опіки, а мама – щоб віддати донечці свою шкіру для пересадки. Обом необхідні медичні препарати та матеріали для перев’язки.