Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Магдебура Руслан: родина хлопчика надіслала численні запити щодо отримання безкоштовних ліків, але відповіді досі немає

Попри вкрай небезпечний стан, Русланчик все ще чекає на трансплантацію печінки. Так триває вже кілька місяців, тож скільки ще може витримати дитячий організм – лікарі не знають. Однак медики вже зараз б’ють на сполох: хвороба продовжує нищити дитячий організм, через постійні кровотечі у Русланчика прогресує анемія. В таких умовах кожен день може статии останнім. 

 

Для того, щоб підтримати Русланчиковий організм в режимі очікування і продовжити життя малюка, вкрай бажано розпочати терміновий прийом препарату Sebelipase Alfa. Цих ліків в Україні не має. Купити їх можна лише за кордоном. Однак їх вартість – аж 14 000 доларів на місяць прийому. Для батьків Русланчика ця сума завелика. Саме тому родина разом з лікарями активно розсилає запити до міжнародних клінік та організації, які могли б допомогти з безкоштовним отриманням препарату. На жаль, вже тривалий час це не дає жодних результатів. 

 

Друзі, в таких умовах ми не можемо сидіти склавши руки. Закупка преапарату власним коштом – зараз єдине розумне рішення. Саме тому ми просимо долучитися до збору і допомогти придбати препарат хоча б на перший час. Ваші донати, розповсюдження інформації і щира підтримка дуже допоможуть Русланчику. Просимо вас, не відвертайтеся!