Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Літвін Миколка: завдяки вашій допомозі Миколка вже вчетверте отримає рятівний препарат

Хвороба маленького Миколки надзвичайно рідкісна. На жаль, в Україні не існує жодних дієвих схем, які могли б допомогти малюку. Крім того, не впроваджено жодних програм для малюків із хворобою Менкеса. Навіть ліки, які хоча б трохи полегшують стан дитини, неможливо купити в нашій країні. Так склалося, що лікувати Миколку складно. Дороговартісні ліки замовляють аж з Італії. Військові дії на території нашої країни, величезні черги на кордоні – все це також не сприяє швидкій та простій доставці. 

 

Саме тому дуже важливо, щоб родина хлопчика мала можливість замовляти й сплачувати рятівні ліки завчасно. Проте, для родини тяжкохворого хлопчика це надзвичайно тяжко. Препарат Copper-Histidine коштує близько 57 000 грн. Тож збирати кошти на ліки щомісяця дуже непросто, особливо, враховуючи те, що основне захворювання постійно призводить до численних ускладнень та позапланових госпіталізацій. Родина Миколки раз за разом змушена звертатися за допомогою. 

 

Друзі, завдяки вашій допомозі ми вже тричі допомагали родині закупити ліки для Миколки. Зараз триває збір, щоб закупити рятівні ліки вчетверте. І хоча збір триває повільно, ми впевнені – разом ми зможемо ще раз забезпечити крихітку медикаментами! Дякуємо за вашу підтримку і за те, що лишаєтеся з нами!