Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лікування Єгорчика Чепурного триває

Зараз Єгорчик продовжує лікування. Хвороба потроху відступає, але хлопчик досі потерпає від болю. Справа в тому, що дієві ліки мають сильні побічні ефекти. Й особливо тяжко таке лікування дається малюкам. Не зважаючи на це, рідні Єгорчика сповнені оптимізму. Попри тяжкі випробування, вони радіють маленьким перемогам – маленьким крокам до одужання. 

Лікарі передбачають, що для одужання Єгорчику знадобиться ще принаймні рік лікування. Звичайно, цей рік буде непростим, однак саме він має привести крихітку до перемоги. Разом з лікуванням Єгорчик матиме проходити реабілітацію – вчитися тому, що вже давно засвоїли його однолітки. Поступово Єгорчик опанує багато навичок, які згодом допоможуть йому знайти своє місце в соціумі та побудувати щасливе життя. 

Зараз Єгорчика лікують в борг. Заради маленького пацієнта клініка згодилися порушити свої правила (зазвичай іноземних пацієнтів беруть на лікування лише за умови повної передоплати). Однак на поступки пішли лише за однієї умови – погасити борг родина Єгорчика має вже найближчим часом, інакше – у подальшому лікуванні буде відмовлено. 

Ми нагадуємо, що Єгорчику дуже важлива допомога та підтримка саме зараз. Адже, лише об’єднавшись, ми можемо врятувати хлопчика та подарувати йому шанс на життя.