Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лікування Маші Біляєвої йде за планом

Маленька Маша не пропускає лікування. Сьогодні дівчинка отримала передостанній укол Метотриксата у цій консолідації (всього уколів 6). Через два тижні на дівчинку чекатиме терапія гормонами та люмбальна пункція. На жаль, до Білорусі Марійка й цього разу не поїде. На заваді стали постійні зміни правил прийому пацієнтів. Досі не зрозуміло, чи зможе лікарня прийняти Марійку. До того ж, через епідемію родина та лікарі Маші побоюються перельоту. 

Лікування буде проходити за планом. А ось поїздки до клініки, де Машу лікували раніше, будуть відкладені щонайменше на два місяці. Це трохи бентежить родину. Однак таке рішення виважене та мудре. Зараз Марійка почувається нормально. Мама намагається частіше гуляти з донечкою. Каже, що часто додому повертаються вже після 10ї години вечора. 

На жаль, зараз існують певні труднощі з придбанням препаратів для хіміотерапії Маші. В Україні непросто їх знайти. Однак, родина Маші не засмутилася, вони, звичайно ж, зроблять все можливе, щоб дістати ліки. “Головне, щоб Марійка була здорова!”, – каже мама, яка давно зрозуміла, що невеличкі труднощі не варті наших сліз та нервів.