Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лікарям досі не вдалося виявити причину крововилива Єгорчика Грузіна

Стан Єгорчика ще не стабільний. Однак невеличкі покращення вже є. У малюка немає температури, дещо покращилися показники аналізів. На жаль, поки що на цьому добрі новини від Єгорчика та його матусі закінчуються. Єгорчику досі дають фенобарбітал, щоб зупинити судоми. Малюк харчується через зонд, бо ані смоктальний, ані ковтальний рефлекси так і не з’явилися. Не виходить видалити й дренаж з голівки хлопчика – рідина продовжує накопичуватися й виділятися. 

Досить проблематично відправити Єгора на додаткові обстеження. На жаль, його стан цього просто не дозволяє. Навіть найменший стрес для організму крихітки може призвести до плачевних наслідків. Тому дообстежити Єгорчика мають вже після стабільного покращення. Через це лікарі досі не можуть зрозуміти, чому у візуально здорового малюка трапився такий страшний крововилив та головне – як не допустити такої ж ситуації в майбутньому. 

Ми дуже просимо вас про підтримку, адже витрати на ліки досі просто колосальні й мама Єгорчика не зможе впоратися з ними самотужки. Будь-які фінансові пожертви та розповсюдження інформації допоможе вчасно сплачувати медичні рахунки.