Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лікарі пояснили, чому операція Олексія Бірченко пішла не за планом

Перша доба після операції Льоші стала випробуванням для всіх. Пізно ввечері рідні хлопчика повідомили нам, що хлопчик може не пережити ніч. Стан дитини був важким та нестабільним. Затамувавши подих, ми чекали ранку – чекали нову порцію новин про нашого маленького підопічного. Особливо тяжко було мамі хлопчика. Всю ніч вона плакала та молилася. Через хвилювання жінці стало погано й довелося приймати медикаменти. 

На ранок рідні хлопчика опанували себе й вийшли на зв’язок. Виявилося, що операція пішла не по тому плану, який був узгоджений попередньо. Лікарі провели трепанацію лобної долі черепа й частково видалили пухлину. Після цього життєві показники дитини стали лякаючими. Через високий ризик негативних наслідків, скроневу долю вирішили не чіпати. 

Після операції стан Олексія був дуже тяжким. Лікарі боялися, що хлопчик перестане дихати. У дитини піднялася висока температура, почався сильний озноб. Жодних гарантій, що Льоша доживе до ранку не було. За життя хлопчика боролися лікарі та молилися рідні. На щастя, Олексій живий.

Зараз хлопчик в реанімаційному відділенні. Хлопчик підключений до апарату штучної вентиляції легень, рівень кисню в крові нестабільний та постійно падає. Показники натрію та калію не в нормі. На щастя, лікарі дозволили мамі лишитися з синочком. Вона усіма силами підтримує Льошу. 

Ми не зупиняємо допомогу та не закриваємо збір. Якщо Олексію стане краще, вже наступного тижня лікарі проведуть ще одну операцію. За планом наступна операція – не остання. Родина вже витратила більше 100 000 грн на порятунок Олексія, скільки випробувань та витрат попереду – не відомо. Родина Льоші навіть у найскладніший час не перестає дякувати кожному, хто підтримує та допомагає їм.