Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

“Країна добрих справ” в гостях у самостійної матусі!

Олена Маляр виховує свого синочка самостійно, проте назвати її “самотньою” не повертається язик. Чому? Тому що Олена самостійна, сильна, гарна та щаслива. Жінка радіє своїй дитинці та попри всі труднощі всміхається, пригортаючи до серця свою крихітку. 

Не складно зрозуміти, як важко Олені зараз фізично. Малюку всього чотири місяці й Олена має присвячувати кожну хвилину свого часу для догляду та розвитку синочка, а крім того, ще й забезпечити себе та малюка матеріально. 

Нам пощастило познайомитися з молодою гарною мамою та хоч трошки допомогти цій чудовій родині. Наші волонтери передали Олені посилку доброти. До посилки увійшли речі та продукти харчування для малюка. 

Дивлячись на Олену та її маленького синочка, ми впевнені, що вже зовсім скоро в цій невеликій родині запанує добробут та безхмарне щастя. А поки, ми разом з небайдужими людьми підтримаємо маму!

Просимо вас, шановні самостійні матусі, не лишайтеся з труднощами один на один! Звертайтеся за допомогою. Якщо вам важко та складно, не дозволяйте ситуації стати неконтрольованою, не доводьте себе до відчаю – ми завжди раді протягнути руку допомоги та підтримати вас у складний час!

Нехай щастя материнства буде безхмарним!