Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Каріна Чернявська: дівчинка поступово готується до від’їзду до Ізраїлю

На жаль, клініка, в якій Каріна лікувалася раніше, не зможе прийняти її на лікування. Через це родина була змушена звертатися в онкоклініки по всьому світу, шукаючи порятунку для дитини. Найпершою свою згоду прийняти Каріну на лікування підтвердила клініка в Ізраїлі. Але зараз Каріна не може полетіти на лікування – причиною цього є і ситуація в самому Ізраїлі, і нестача коштів, щоб почати лікування. 

 

Щоб не гаяти часу, Карінка вже розпочала лікування дистанційно. Лікарі повторно перевіряють результати аналізів та біопсії, роблять призначення. Щоб стримати ріст ракових клітин, дівчинка приймає суху (таблетовану) хімію. Однак, такий підхід не може замінити повноцінного лікування і є лише тимчасовою мірою для Карінки. 

 

Рідні Каріни дуже просять допомогти зібрати кошти для початку лікування. Адже одразу, як клініка узгодить переліт Каріни, вона матиме розпочати лікування і, відповідно, оплату медичних рахунків. Також, якщо полетіти до Ізраїлю не вийде протягом найближчого часу, рідні розглядають варіант лікування в США. Ми дуже просимо допомогти родині врятувати свою дівчинку і вчасно розпочати лікування!