Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Христина Блюда повернулася додому!

Христина – чарівна дівчинка з багатодітної родини. На жаль, на долю дитини випало серйозне випробування, в Христинки діагностували гарматому гіпоталамуса (доброякісна пухлина, яка впливає на роботу гіпоталамуса та цілого організму). Хвороба проявлялася частими, болючими приступами, що нагадували епілептичні.

Кожен день дівчинки перетворився на страшне випробування. Христинка не могла навчатися, розвиватися, розважатися, як її однолітки. Маючи ще двох неповнолітніх дітей батьки спромоглися зібрати кошти на складну та дорогу операцію. Але, на жаль, операція пройшла не так вдало, як хотілося б. Зовсім скоро болючі та небезпечні приступи повернулися.

Саме в той момент відчаю родина звернулася за допомогою до нашого фонду. Сотні українців були зворушені долею дівчинки, завдяки людський доброті та небайдужості, вдалося зібрати кошти на ще одну операцію для дівчинки. Складна операція пройшла вдало. Шанси на одужання високі.

Зараз Христина вже повернулася додому. Серед тепла рідних сердець і підтримки друзів дівчинка потроху повертається до звичного життя. Приступи не припинилися, проте стали менш частими і болючими. Поступово вони мають зникнути й життя Христини стане нормальним. Дівчинка матиме шанс бути цілком здоровою!

Ми досі продовжуємо допомагати родині. Адже Христині не обійтися без дорогих медичних препаратів. Ми маємо надію пройти довгий шлях до одужання Христини разом з її сім’єю і радіти кожному новому досягненню дівчинки!

Дякуємо вам! Ми з вами так близько до перемоги – до повного одужання Христинки!