Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Фонд «Країна добрих справ» вітає з 8 березня!

Радіємо нагоді привітати усіх жінок та дівчат: наших підопічних та їх рідних, помічників, друзів, волонтерів, підписниць, – кожного, кому не байдужа доля дітей, якими опікується наш фонд. Кожного, хто має в серці доброту, любов та людяність! З 8 березня, любі наші! Зі святом весни!

Бажаємо всім здоров’я, оптимізму, сил, бадьорості, позитиву та любові. А нашим підопічним бажаємо неодмінно  почути таке бажане «Ви здорові!». Нехай їх ніколи не полишає віра в перемогу та в себе. Ми віримо в кожного з вас й будемо поруч до переможного кінця!

Дякуємо нашим помічникам та партнерам за ваші зусилля, за допомогу та добрі помисли. Ви направляєте всі свої сили на те, щоб творити добро, разом з нами переживаєте через тяжку долю наших маленьких воїнів, разом з нами радієте кожному маленькому успіху на шляху до одужання та перемоги над тяжкими хворобами.

Нехай на вашому життєвому шляху завжди зустрічаються лише щирі та добрі люди, а в душі – нехай цілий рік квітне весна.

Ми цінуємо кожного з вас. Дякуємо, що ви поряд!

Ваш колектив фонду «Країна добрих справ»

P.S.:  дякуємо всім чоловікам за привітання, а особливо – нашим маленьким підопічним хлопчикам та їх родинам, що вже з ранку надіслали весняні вітання та добрі побажання! Ваша увага – безцінна!