Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Емілія Войтюк: новий етап лікування може виявитися ще більш болючим та виснажливим, але Емілія рішуче налаштована на перемогу

Лікування онкології – дуже непростий процес. Сучасні ліки здатні знищити ракові клітини, але, на жаль, під час лікування страждає й весь організм. Емілія ще маленька, але вже розуміє, що дорога до одужання буде складною. Попереду ще багато болю, тяжких випробувань, моментів відчаю. Усвідомлювати це настільки складно, що багато людей (навіть дорослих і сильних) опускають руки й відмовляються боротися за своє життя. А маленька Емілія – навпаки, дуже хоче пройти лікування до кінця і й щиро вірить в свою перемогу. 

 

Друзі, за посмішкою маленької Емілії криється нестерпний біль і жах. Лише Богу відомо, яким чином ця крихітна, худорлява дівчинка знаходить в собі сили триматися. І нам хочеться знову нагадати, що якою б сильною Емілія не була, вистояти до переможного кінця вона може лише за умови нашої з вами підтримки та допомоги. Просимо вас, зробіть невеличку фінансову пожертву на користь Емілії, подаруйте дитині шанс жити.