Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Дякуємо за подарунки для дитячого будинку!

Нехай за вікном вирує негода, а в нашому фонді затишно, тепло та ясно. І зовсім не від сонця, а від вашої доброти та піклування!

Вже вкотре отримаємо цілу купу посилочок для дитячого будинку: іграшки, миючі засоби, медикаменти, одяг, канцелярські товари. Ми дуже раді, що попри всі труднощі в країні, вихованці дитячого будинку тепер не залишаться без необхідних речей. Уявляємо, як вже 20 жовтня передаватимемо подаруночки маленьким вихованцям дитячого будинку, як тягнутимуться за солодощами й іграшками рученята, а на гарненьких обличчях з’являтиметься посмішка.

Допомога речами, продуктами харчування, засобами гігієни – поки що найменше, що ми разом з вами можемо зробити для дітлахів, які лишилися без батьківської турботи. Проте, ці речі такі необхідні для нормального функціонування дитбудинку, розвитку та навчання дітей.

Дякуємо вам за допомогу! За гарні, добрі справи! Все це не мине даремно й назавжди залишиться в спогадах малюків, які колись стануть дорослими!

Ми нагадуємо, що збір речей та коштів триває аж до 20.10.2018. Також ми запрошуємо бажаючих приєднатися до нашої поїздки та передати подаруночки просто в руки малюкам!

За додатковою інформацією, просимо звертатися за телефонами:
098 312 62 96
066 527 47 56