Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Дуже важливі зміни в протоколі лікування Микити Степанова

Пухлина, що поселилася всередині маленького тіла, спричинює страшний біль дитині. Вона просто таки розриває прилеглі тканини, тисне на судини та органи, які знаходяться поряд. На жаль, звичайні протиракові препарати не діють на пухлину, що росте всередині маленького Микити, не зупиняють її ріст та не позбавляють малюка від болю. Лікарі вирішили розпочати високодозну хімію та променеву терапію, а далі – ТКМ.

Друзі, нам дуже страшно. Боїмося за Микитку, адже його стан з кожним днем погіршується. Раніше лікарі розглядали варіант видалення пухлини хірургічним шляхом. Але зараз його виключили – немає жодних гарантій, що таке втручання не спровокує ще більш стрімкий ріст пухлини. Сьогодні Микитці вже крапають хімію. Малюк майже не спить, повністю знесиленний. Але Микита продовжує відчайдушно боротися й вірить, що його врятують. 

Зараз більш, ніж будь-коли важлива допомога кожного, хто читає ці слова. Потрібні ваші молитви, ваша віра та ваша фінансова допомога. Адже зміни в протоколі вносять кардинальні зміни в розмір рахунка на лікування.