Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

До закриття збору для Олега Григорова лишається 850$

Сьогоднішній день почався з добрих новин для Олега та його мами: лейкоцити піднялися знову й є ймовірність, що вже на прикінець тижня Олега випишуть з лікарні. На жаль, аналізи також показали, що впав гемоглобін. Ситуацію спробували виправити переливанням еритроцитів. Також, Олегу продовжують колоти Неопажен двічі на день.

Зараз маму Олега трохи бентежить питання з житлом. Квартиру, яку вони знімали раніше, вже здали. Тож доведеться шукати нове житло. Олег почувається стабільно, з кожним днем набирається сили. Каже, що ще трохи відпочине й повернеться до навчання – час доганяти однокласників.

Краплі для очей продовжують крапати. Однак, сьогодні око закисло. Лікар порекомендувала знову накладати мазь. Хлопчик з мамою завжди дослухаються до думки лікаря та виконують всі призначення.

Дуже тішить те, що залишок збору зменшується щоденно. Сподіваємося, що вже зовсім скоро, родина перестане бентежиться через борг перед клінікою. Ми просимо вас допомогти в закритті збору – разом ми легко покриємо залишок!