Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Діти – майбутнє нашої держави

Саме в умовах політичної та економічної кризи в країні найбільш чітко проявляются істині риси характеру суспільства. В цей складний час, не дивлячись на велику кількість проблем так складнощів в повсякденному житті, спостерігається значна консолідація сучасної громади. Саме цьому ми завдячуємо розвитком доброчинності та волонтерства.

Кожен з нас потребує відчувати дружнє плече підтримки, розуміти, що він не самотній, і ніколи не залишиться із своєю бідою сам на сам.

Хвороба дитини – випробовування, яке не під силу навіть найстійкішим. Неспроможність батьків допомогти, полегшити страждання власної дитини, повернути їй радість дитинства і перпективне майбутнє відчувається ними як власний біль.

Людина створена, щоб жити у суспільстві, і саме від рівня розвитку усього суспільства залежить самоусвідомлення кожного його члена. Потенціал наших дітей є значно більшим в порівнянні із минулими поколіннями. Реалізуючи його на повну силу саме вони здатні підняти людство на значно вищий рівень розвитку – науки, техніки, мистецтва та духовності. Реалізація потенціалу дитини відбувається значно легше за умов повного фізичного здоров’я, тому кожна підростаюча особистість є дороцінною перлиною для майбутнього нашого народу. І саме з цих причин будь-яка можливість врятувати здоров’я та повернути дитину до повноцінного життя має бути використана.

Кожна сучасна розсудлива людина розуміє та завжди проявляє зацікавленність і бере активну участь у збереженні життя та здоров’я як власних, так і усіх інших дітей нашої країни.