Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Даринка Бережна проходить один з найсильніших протоколів лікування

Даринка вже встигла довести, що вона – маленька героїня й справжнісінькій міцний горішок. Крихітка довела, що страшній хворобі вона не по зубам. Під час пройденого нещодавно протоколу М Даша та її мама трималися молодцями. “Ні негативним думкам та поганому настрою!”, – ось девіз сильної родини на всі часи!

Однак, навіть найсильнішим знайомий відчай. Здається, зараз наші герої переживають надзвичайно тяжкі часи. Нинішній протокол лікування Даринки включає дуже сильні препарати, один з яких завдає дуже важкого удару по клітинам крові – на відновлення треба багато сил та часу. 

Окрім того, Даша має приймати стероїди – вони впливають не лише не фізичне самопочуття, але й стають причиною ємоційних перепадів та розладів. Все це перетворює новий протокол лікування на важке випробування. Мама каже, що дні минають дуже складно.

Але навіть у такі часи важливо засинати з гарними думками. Перед сном, обіймаючись, Даринка та мама мріють про перемогу та про пролулянку квітчастим лугом, де вони разом з рідними та друзями збирають дивовижні букети!

Сподіваємося, зовсім скоро мрії Даринки та її рідних здійсняться!