Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Даринці Романовій відмовили в госпіталізації через борг

Випадок Даринки Романової унікальний.  Маленька дівчинка пережила складну операцію та зараз йде на поправку, не зважаючи на те, що шансів на такий успіх було зовсім небагато. Даринка довела, що опускати руки не можна в жодному разі і завдяки оптимізму та рішучості родини дівчинки – Даша зараз із нами. 

Щоб врятувати Дашу було зібрано близько 115 000 євро. Проте, після операції виникали ускладнення, Даші необхідна була незапланована медична допомога, госпіталізація. Все це вплинуло на кінцевий рахунок за лікування. На щастя, лікарі та керівництво клініки, де лікувалася Даринка, пішло на зустріч родині. 

Післятрансплантаційна госпіталізація Даші була проведена без попереднього внесення коштів. Батькам дозволили сплатити рахунок пізніше. Родина сумлінно виплачує борг і по цей день. Зараз лишилося сплатити близько 19 000 грн. Це зовсім небагато, порівнюючи суму з тією, яку вже вдалося зібрати та виплатити. Проте, для батьків зараз такі кошти просто непідйомні. 

10 грудня було заплановано обстеження та біопсія, щоб контролювати стан Даринки. Але за правилами клініки, Діші довелося відмовити! Дитина пропустила візит до лікаря й не зможе потрапити на обстеження поки борг не буде покрито повністю. 

Випадок Даші дуже непростий. Без медичного контролю організм дитини може не впоратися й всі старання врятувати дівчинку, весь той шлях, який їй довелося пройти, можуть бути марними! Дуже просимо вас допомогти!