Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Даня Тимофєєв: стан хлопчика погіршується, з’явилися труднощі з диханням, постійно підіймається температура

Основний етап Даніного лікування закінчений. Зараз хлопчика лікують лише симптоматично: знімають больові напади, знижують температуру, намагаються підтримати стабільний стан організму. Але протиракової терапії більше немає. Просто зараз Даніна хвороба має всі шанси завдати нового удару. Щоб попередити це, потрібно щонайшвидше вилетіти на лікування до США, де на Даню вже чекають, але хлопчик досі не може покинути Ізраїль. 

 

Пульмонолог та хірург забороняють Дані летіти звичайним рейсом. Переліт можливий лише, якщо Дані зроблять дренаж обох легень і відправлять хлопчика спеціальним медичним бортом в супроводі кваліфікованих медиків. Увесь політ стан хлопчика потрібно контролювати і лікарям потрібно мати все необхідне, щоб стабілізувати стан Дані прямо під час перельоту. Інакше – легені просто не витримають. Вартість такого перельоту та супроводу реаніматологів становитиме близько 200 000 доларів. Це суттєво ускладнює збір.

 

На жаль, доки Даня чекає на вирішення питання щодо транспортації, йому стає все гірше. За два останні тижні Даня майже не зводився на ноги. Мамі доводиться постійно підтримувати його та носити на руках. Ситуація з легенями також стає небезпечнішою, хлопчику все важче дихати. Постійно тримається підвищена температура. Щоб хоча б якось допомогти Дані, мама раз на тиждень возить його до лікарні. Та все, що зараз можуть запропонувати лікарі – це стандартні аналізи та симптоматичні ліки. 

 

Друзі, дуже просимо вас, допоможіть щонайшвидше зібрати кошти для організації медичного транспортування Дані. Зараз це єдина можливість врятувати його та доставити до клініки, де зможуть продовжити його лікування!