Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Даня Тимофєєв: хлопчик не може покинути Ізраїль через тяжке ускладнення

Зараз Даня та його мама опинилися в дуже складній ситуації. Після тривалого лікування у Дані розвинулося дуже складне та небезпечне ускладнення – пневмоторакс. Через це транспортування більшістю видів доступного транспорту може бути смертельно небезпечним для дитини. Лікарі забороняють перевозити Даню звичайним рейсом. Тож його мама відчайдушно намагається знайти інші варіанти. 

 

Зараз ведуться перемовини з авіаперевізниками, так як спеціальний медичний борт може бути єдиним способом, щоб вивезти Данічку з країни. Більшість перевізників відмовляються брати на себе таку відповідальність, особливо у той час, коли ситуація в Ізраїлі надзвичайно гостра та небезпечна. Якщо ж перевізника вдасться знайти, вартість перельоту може становити близько 150 000 $. 

 

На шляху Дані до одужання чимало перепон. Але наш сміливий підопічний подолав вже довгий шлях, тож віримо – вдасться подолати і нинішні негаразди. В той же час, дуже просимо вас про підтримку, яка Дані дуже необхідна зараз. Ваші пожертви – єдиний шанс врятувати маленького хлопчика.