Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Cофійка Кулинич вже пережила прогнози лікарів на два місяці: дівчинка відчайдушно бореться за життя!

Вісім місяців тому лікарі сказали, що Соня проживе не більш, ніж пів року. На щастя, дівчинка перевершила очікування медиків та досі бореться за життя. Більш того, Соня все ще має високі шанси на одужання після трансплантації печінки.

Рідні дівчинки та просто небайдужі люди також зробили майже неймовірне. Зі 146 400 євро, які потрібні для операції дівчинки, лишилося зібрати всього 13 400 євро. Ще зовсім трошки й Соня отримає свій шанс на повноцінне життя.

На жаль, дівчинка почуває себе погано. Її печінка майже перестала функціонувати, а аналізи щоразу гірші. Можливо, скоро дівчинка матиме настільки тяжкий стан, що транспортувати її до Італії на пересадку печінки стане неможливо. Чи значить це, що час опустити руки? Зовсім, ні! Саме час об’єднатися та закрити рятівний збір.

Рідні вже закінчують підготовку документів для поїздки до італійської клініки. Лишилося лише декілька незначних юридичних нюансів та невеликих формальностей. Міністерство іноземних справ вже дало дозвіл на перетин кордону.