Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Чергова поїздка до дитячого будинку! А ви вже записалися?

Кожного разу, коли ми їдемо до дитячого будинку в місті Новоград-Волинський нас зустрічають, мов рідних. Маленькі вихованці дит. будинку радіють іграшкам, книжкам, солодощам, гарному вбранню, та найбільше радіють малюки не подарункам. Кожна дитина прагне уваги, трохи спілкування, доброго слова. Ці дітки, залишені без батьківської турботи, радіють кожній можливості відчути себе потрібними…

Дитячий будинок в Новоград-Волинському охайний та чистий, тут працюють віддані своїй справі вихователі, що піклуються й переймаються за меленьких. Проте фінансування, якого надає держава, ледь вистачає на найбільш необхідні речі. А як же іграшки, смаколики, цікаві книжки, якісний одяг, зручні підгузки для найменших? Такої “розкоші”, на жаль, дит.будинок дозволити собі не може.

Коли ми лише познайомилися з вихованцями дитячого будинку, нас вразили умови в яких жили діти. Старі, тисячі раз налагоджені меблі, найневибагливіший обід, пошарпані книжечки та іграшки, частину з яких принесли працівники дитячого будинку чи придбали самотужки, дешевий одяг, що втрачав форму вже після першого прання. Чи можна дітям так жити? Напевно, так. Проте, навряд чи ці малюки пізнають, яким прекрасним може бути дитинство, живучи в таких умовах.

Дітки, що перебувають у дитбудинку, мають вади розвитку. Хтось незначні, хтось – помітніші. Проте найбільша їх проблема – не фізичні хвороби, а проблеми психологічного та соціального характеру. Кожен вихованець будиночку має шанс стати повноцінним членом суспільства, має можливість реалізуватися колись, створити свою власну люблячу сім’ю, дарувати турботу та любов оточуючим. Проте, всі ці сподівання марні, якщо діти не дізнаються, чого саме варта та любов та турбота.

Саме задля цього ми регулярно організовуємо поїздки до дитячого будинку. Ми даруємо малюкам не тільки речі, одяг, смачну та корисну їжу, а й можливість пізнавати світ. Знайомитися з людьми, що живуть за межами дитбудинівського двору. Наші волонтери, ті, хто приєднувався до поїздок, вже знають, як щиро малюкі радіють увазі й спілкуванню.

А заразом, ми дбаємо й про благоустрій будиночку. Привозимо меблі, домашній текстиль, засоби гігієни, іграшки, продукти харчування. Все це так важливо, щоб малята зростали здоровими, розумними, активними, раділи своєму життю.

Наступна наша поїздка запланована на 20 жовтня!

Ми вже зібрали чимало подарунків для малят. Проте дітям ще конче потрібне нове взуття, теплі речі, підгузки. Не зайвими будуть іграшки, книги, дитячі меблі. Дитячий будинок з радістю прийме продукти харчування, засоби гігієни, домашній текстиль, побутові речі. Діткам, що перебувають у дит. будинку від народження й до 6-ти рочків. Є хлопчики та дівчатка. Всього тут близько 50 маленьких вихованців.

Якщо і ви бажаєте взяти участь в житті малят, то можете надіслати посилку з подарунками, зробити пожертву або приєднатися до нашої поїздки, щоб передати речі та поділитися своїм теплом з дітьми. Ми запрошуємо долучитися до нашої поїздки всіх бажаючих! Місця вдосталь, а допомога та гарна компанія нам не завадить!

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторів проекту:

098 312 62 96 – Людмила
066 527 47 56 – Оксана