Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Бурик Анастасія: антибіотики не допомагають знизити температуру, стан дівчинки погіршується

На жаль, реакція Настусиного організму на антибіотики стає все більш загрозливою. Через знижений імунітет та негативні зміни в складі крові у Настусі розвиваються виразки на слизових, дівчинку з ослабленим імунітетом буквально атакують інфекції. Деякі виразки настільки болючі, що заважають Насті ходити, сидіти, рухатися. Дівчинка, яка так довго трималася молодцем, зараз постійно плаче та майже не встає з ліжка. Настусю лихоманить.

 

Лікарі призначили антибіотики, знеболюючі. Але, на жаль, суттєвого покращення це не дає. Насті так само зле і, не включено, що дівчинці може стати гірше. Найближчим часом Настусі проведуть ретельне обстеження, що включатиме рентген та МРТ. Вже зараз є підозра на ураження внутрішніх органів та утворення виразок на них. 

 

Окрім того, що така ситуація надзвичайно загрозлива для маленької Настусі, вона ще й призводить до незапланованих фінансових витрат. Все це сильно утруднює збір коштів, яких і так критично мало. Зараз ваша допомога – це єдине, що може врятувати життя маленькій Настусі. Дуже просимо вас, не лишайтеся осторонь!