Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Артемчик Гужва продовжує приймати знеболюючі препарати

Вчора Артемчик завершив прийом Дексметазону. Ще тиждень хлопчик буде відходити від ліків – потім його вага поступово знижуватиметься. За показниками: почали підійматися лейкоцити, але впали тромбоцити. Якщо показники тромбоцитів падатимуть й далі – доведеться зробити вливання. 

У Артемчика досі дуже болять ніжки й живіт. Доводиться приймати знеболюючі. Коли хлопчик намагається стати, то не може навіть втриматися на ногах і падає. До всього цього, зараз починається сильний стоматит – уражені навіть губи. Через це апетиту зовсім немає. Вчора хлопчик так і не здужав поїсти. 

Через погані аналізи та самопочуття Артема, вчора хімії не було. Настрій дитини дуже мінливий, хлопчик постійно хоче спати. В Артема випали вії, волосся й брови ще лишаються. Однак, все це не зупиняє ані Артемчика, ані його родину – всі чекають на відновлення: щойно аналізи стабілізуються, можна буде продовжити хімію.

Родина Артемчика потребує моральної підтримки та фінансової допомоги – рідним доводиться регулярно закуповувати дорогі препарати. Без ліків життя Артема буде під загрозою. Просимо вас про допомогу. Підтримайте родину Артема!