Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Артемчик Гужва погано себе почуває

Через погане самопочуття Артема, рідні кілька днів не могли розповісти подробиці про стан хлопчика. Тому зараз ділимося новинами за увесь період одразу.

Позавчора Артемчику крапали тромбоцити, бо показники аналізів були критично низькими. Вже 5 добу в Артема тримається висока температура – 39-39.3. Хлопчику дошкуляє сильний кашель. Позавчора хлопчику зробили рентген – виявилося є загроза пневмонії. На щастя, повторна перевірка показала, що діагноз не підтвердився.

У Артема менше болить живіт, хлопчик потроху зводиться на ноги. Мама тримає хлопчика за руки, а він робить кроки, неначе знову вчиться ходити, як тоді, коли був ще зовсім маленьким. Хлопчик перемагає біль, щоб зробити кожен крок, однак не здається. Лікар каже, що сильно навантажувати ноги зараз не можна – це може призвести до ускладнень.

Хлопчику призначили дуже багато ліків – кілька антибіотиків, печінкові препарати, протигрибкові. Сьогодні Артему призначили ще один антибіотик – Таргоцид. Вже три дні Артемчику крапають парантеральне харчування: Аміноплазмаль + Глюкоза 10%. Артем втратив апетит, вага поступово знижується, зменшуються щічки.

Рідні вірять, що Артемчик переможе хворобу. Однак для цього йому необхідні дорогі препарати. Ми просимо вас долучитися до порятунку хлопчика. Допоможіть Артемчику!