Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Арсенчика Ластовенюка знову госпіталізували: напади стали ще сильнішими

Минулого тижня Арсенчика відпустили додому перепочити та набратися сил. Рідні сподівалися, що перебування в спокійній домашній атмосфері піде хлопчику на користь, та, на жаль, сталося непередбачуване. Вдома у Арсенчика стався черговий напад. Судоми були такими сильними, тривалими та болючими, що мама малюка дуже злякалася. Зупинити напад вдома не вийшло. Отже довелося повертатися до лікарні.

Мама Арсенчика зараз вирішує питання з подальшим лікуванням, шукає клініку, обирає між можливими варіантами, веде перемовини. На жаль, зробити швидко це не виходить. Тому на сьогодні не відомо, скільки грошей знадобиться на лікування Арсена. Однак, немає сумнівів, що лікування хлопчика буде дороговартісним.

Крім того, щоденні витрати на підтримку Арсенчикового стану просто колосальні. Саме тому, ваша допомога потрібна вже зараз. Ми дуже просимо вас підтримати Арсенчика. Родина потребує допомоги для придбання хоча б ліків, протисудомних клізм, витратних матеріалів. Будь-яка фінансова та інформаційна підтримка дуже важлива сьогодні!