Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Алексійчук Евеліна та Майєр Варя святкують свої дні народження сьогодні!

Дві наші маленькі красуні святкують свої дні народження сьогодні. Алексійчук Евелінці виповнюється два рочки, а Майєр Варварочці – шість. Для обох наших підопічних саме сьогоднішні їхні свята – перші дні народження без болю. Тож для дівчаток сьогоднішній день надзвичайно радісний та особливий.

 

Щиро вітаємо дівчаток та бажаємо успіхів, здоров’я, щасливого, здорового життя. Нехай, не зважаючи на труднощі, кожен день стане приємним відкриттям і кожен новий ранок збільшує шанси на одужання. Ми міцно тримаємо кулачки за наших сильних квіточок і щиро, всім серцем віримо в їхню перемогу. Любі наші, ми докладемо максимальних зусиль, щоб допомогти вам у досягненні вашої мрії про здорове та повноцінне життя!

 

Ми запрошуємо кожного доєднатися до привітань та підтримати дівчаток у їхній нелегкій боротьбі з хворобами. Нагадуємо, що найкращими подарунками та підтримкою для наших підопічних стануть ваші пожертви, репості і щирі слова підтримки! Дуже сподіваємося, що разом ми зможемо зробити сьогоднішнє свято незабутнім!