Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ізраїльська клініка відмовилася лікувати Емілію Войтюк безкоштовно

Страшний діагноз перетворив життя маленької Емілії на справжнє пекло. В січні цього року дівчинка почала скаржитися на біль в ніжці, а вже за кілька днів її стан почав різко погіршуватися. Маленька Міля почала шкульгати, швидко втомлювалася, а потім і зовсім не змогла стати на ніжку. Батьки одразу звернулись до лікарів і почули жахливий діагноз своєї донечки РАК.

Розповідає тато дівчинки:

«Нам зробили КТ, МРТ, лікар переглянув детальний опис і повідомив страшну річ, яка просто не вкладалась в голові. В коліні у Міли пухлина… Далі нас направили в Інститут раку, де зробили біопсію. Медичний висновок нас просто приголомшив. Як? Як таке можливо? В серці жевріла надія, що все це помилка, що можливо це щось інше… Але ні, в такому випадку помилки не може бути. Мало того, після чергового КТ органів, наше серце знову розірвалося від болю: в обох легенях та кістках нашої крихітки є метастази».

Після багатьох консультацій, початкового лікування та спроб швидко стабілізувати стан малечі, Емілію нарешті погодилася взяти на лікування багатопрофільна клініка Ізраїлю “Іхілов”. Випереджаючи питання щодо безкоштовного лікування дітей війни з України в Ізраїлі, відповімо, що все не так просто і однозначно, як може здаватися. Звичайно ж, батьки намагалися вирішувати ці питання з владою та уповноваженими людьми, але цей процес складний та тривалий. Клініка з розумінням ставиться до становища сім’ї, але безкоштовно Емілію не лікуватимуть. Родину попередили, порятунок дитини можливий лише, якщо клінічний рахунок буде сплачено. 

Сьогодні за життя дівчинки змагаються мільйони небайдужих людей всього світу, але задля повної перемоги дівчинці потрібно більше розголосу, підтримки та матеріальної допомоги. Випадок Емілії дуже складний, але шанси на порятунок є, якщо ми усі разом їй допоможемо. Більша частина коштів вже зібрана, але не вистачає близько 162 000$. Тож сьогодні і ми, друзі, маємо долучитися до порятунку цієї маленької дівчинки!