Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір на лікування Святославчика Кульчицього закрито

Збір на лікування Святославчика закритий, а це значить, що Святик може отримувати рятівне лікування та малими кроками йти до перемоги. Все це – завдяки вашій підтримці! У п’ятницю у маленького розпочалася восьма хіміотерапія. Після її завершення буде планова перевірка всього організму, зокрема біопсія. Старт перевірок 31.03

За попередньою інформацією лікарів є два варіанти:

1. Якщо з тіла Святика метастази зникли, буде проведено операцію з видалення пухлини на наднирнику.

2. Якщо результати біопсії покажуть, що метастази у Святика залишилися – буде продовжено лікування хіміотерапією та проведено трансплантацію кісткового мозку.

У клініці повідомили, що вартість ТКМ коштуватиме близько 83 000 $, проте, з урахуванням ситуації в Україні, буде надано знижку. На сьогодні можна вважати, що зібраної суми має вистачити. Після планового лікування деякий час потрібно буде провести в Ізраїлі – буде необхідний періодичний контроль.

Дякуємо всім, хто був і залишається з нами! Ваша підтримка та участь у порятунку Святослава – безцінні. Усім, кого застали потрясіння в Україні – сил та мужності перенести цей жах! Береже вас Господь! Дуже сподіваємося, що цей кошмар зачепить як найменше людей і закінчиться як найшвидше.