Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Володі Осташко тимчасово закритий

Зовсім нещодавно Вову виписали з клініки. Родину дуже лякала невизначеність та відчуття повної безвиході. Вже після прильоту, пізно ввечері мама Вови отримала лист від австрійської клініки. Не зважаючи на те, що Вова так і не зміг прилетіти на протонотерапію 1го лютого, персонал клініки запевняв, що з готовністю прийме хлопчика 9го лютого, щоб, не гаючи часу, готуватися до протонотерапії. 

Такий лист став гарним додатком до звістки від МОЗ. Поки Вова та мама були у дорозі, Міністерство надіслало скан документу, в якому, найімовірніше, йдеться про те, що держава дала згоду на дофінансування Вовиної протонотерапії. Щойно ситуація прояснилася, рідні хлопчика повідомили нас та попросили призупинити збір. 

Кошти, які були зібрані раніше, передадуть родині. Адже МОЗ фінансує лише саму процедуру протонотерапії, не оплачує необхідних послуг госпіталізації, перекладача, перельотів до Туреччини (Вові потрібен буде регулярний контроль його онколога). 

Зараз Вова вдома. Переліт пройшов дещо легше, ніж минулого разу. В аеропорту, все ж таки, знайшли візок для хлопчика, що значно полегшило пересування. В рідних стінах Володя почувається значно краще, веселіше. До того ж, довгоочікувані гарні новини додали наснаги всій родині.

Найближчими днями Вова буде готуватися до, можливо, найзнаковішої подорожі у своєму житті – хлопчик поїде в Австрію, щоб отримати ефективне лікування.