Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Тимофійчика Яцюка просувається дуже повільно: просимо допомогти!

Коли Тимофійчик поїхав до клініки на лікування, його підтримували тисячі людей. За допомогою невеличких переказів з усіх куточків України, мама могла сплачувати аналізи, лікування, купувати медикаменти. Сьогодні ж, через складні обставини на Батьківщині, Тимоша лишився без підтримки. Збір майже не рухається, а от цифри на медичних рахунках нікуди не поділися, мало того, через важкий стан дитини після трансплантації, вони можуть зрости.

За проведені раніше складні і дороговартісні маніпуляції, кошти потрібно внести вже до кінця місяця. Друзі, лікарі Туреччини зробили неможливе, в прямому сенсі цього слова, вони врятували хлопчика, адже вдома йому шансів не давали зовсім. Зараз дуже важливо, щоб лікування Тимофійчика продовжувалося! Сьогодні кожен з нас може стати справжнім янголом-охоронцем для маленького, але вже такого сильного, хлопчика.

Навіть невеличкі ваші пожертви, репости, позначки подарують надію на порятунок і допоможуть вчасно сплатити рахунки клініки. Наше «так», наша допомога – це єдине, на що може розраховувати Тимофій. Тож, дуже просимо, не підведіть дитячу довіру, не дайте розбитися єдиній мрії – стати здоровим і просто жити!