Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Олега Григорова закрито: сума зібрана!

Ділимося одразу двома гарними новинами від Олега Григорова. По-перше, медичні координатори домовилися про невеличку знижку з клінікою. За умови знижки, рахунок становить 28 000$. Отже, збір можна вважати закритим. Гроші, що залишаться, підуть на оплату обстежень, МРТ і т.д.

По-друге, Олегу та мамі допомогли знайти житло. Більше не потрібно лишатися в лікарні. Вперше за останні 37 днів хлопчик опиниться поза стінами лікарні. Мама Олега трохи засмучена, через те, що не вдалося оплатити борг повністю. Трапилося якесь непорозуміння з банківськими картами й в клініці дозволили сплатити вже в понеділок.

Перед випискою Олегу влили тромбоцити та вкололи Неопажен. В понеділок Олег має знову прийти до клініки, щоб пройти обстеження. Через два тижні зроблять планове МРТ голови та орбіти ока. Можливо вже тоді, лікар скаже довгоочікуване «Здоровий!».

Олег почувається нормально, настрій – супер, адже попереду виписка. Якщо все піде за планом, завтра Олег та мама зможуть вийти в прямий ефір. Перед випискою родині видали цілий список ліків, які потрібно приймати. Отже, доведеться продовжувати лікування навіть удома.

Враховуючи діагноз Олега, навіть після одужання ще кілька років хлопчику буде потрібен контроль та лікування. Зараз родина радіє перемозі над хворобою та закриттю збору. А ми з нетерпінням чекатимемо чергову порцію новин!