Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Микити Жернова призупинено: чекаємо альтернативного рішення

На жаль, через карантин змінилися плани щодо лікування Микити Жернова. Німецький центр запропонував почати лікування після трьох тижнів обсервації та цілої низки тестів. Беручи до уваги те, що від останньої операції минув вже місяць – часу чекати немає. До того ж, інфекція Микити досі недолікована – йому важливо лишатися під наглядом онкологів та нейрохірургів та продовжувати прийом антибіотиків. 

В таких умовах було вирішено терміново перевести Микиту до лікарні ОХМАТДИТ. Зараз хлопчик проходить обстеження, УЗД та МРТ. Тим часом, батьки зібрали нові післяопераційні виписки та відправили до клініки в місті Кельн, де раніше пропонували провести імунну терапію. Наш фонд вимушений призупинити збір до прийняття рішення на консиліумі в м. Кельні та отримання нового рахунку. 

Всі зібрані кошти перераховані на рахунок хлопчика й будуть використані для його подальшого лікування. Ми дякуємо кожному, хто долучився до збору, та обіцяємо розповідати про Микиту на нашому сайті та на сторінках в соціальних мережах.