Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Збір для Глібчика Ведькал просувається дуже повільно

Випадок Глібчика дуже непростий не тільки через те, що його нинішня хвороба тяжка та дуже агресивна, а й через те, що зовсім нещодавно малюк пройшов складне лікування подвійної вади серця. До того ж  Глібчик має ще одну вроджену особливість – синдром Дауна. Це зовсім не значить, що Гліб приречений і не має шансів на одужання. Це лишень свідчить про те, що його лікування потребує особливої уваги, високого професіоналізму і обережності.

У такому випадку не можна ризикувати, не можна робити перерви чи відхилятися від плану лікування. Уникнути ризиків дуже складно в нинішніх обставинах, адже війна негативно вплинула на життя Глібчикової родини: знаходити кошти, вчасно сплачувати за лікування стало в рази складніше. Збір просувається дуже повільно: сьогодні нашим громадянам важко думати про благочинність. Однак ми маємо берегти в своєму серці вогник добра, маємо рятувати наших дітей, маємо вірити в краще.

Сьогодні навіть найменша підтримка, невеличка пожертва – це те, чого так не вистачає Глібчику для його перемоги. Кожен з нас може зробити добру справу для маленького хлопчика. І навіть якщо це всього лишень невеличка пожертва, доки ми єднаємося заради порятунку дітей, вони матимуть шанс жити!