Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Завтра у Мілади Латишевої розпочнеться наступний блок хіміотерапії

Вже завтра Мілада повернеться до лікарні – розпочнеться блок Метотрексата. Сьогодні маленька Міладочка ще посміхається та насолоджується своїм, так званим, вихідним. На жаль, рідні не можуть провести цей день так само безтурботньо. Дорослі розуміють, препарат має серйозні побічні ефекти, лишається лише сподіватися, що дівчинка зможе перенести їх нормально. 

А ще дорослих дуже лякає нестача коштів. Збір йде повільно. Батьки ставляться до цього з розумінням: нелегкі часи в світі. Однак від усвідомлення ситуації не стає краще. Мілада має жити. Вона так любить життя. І так шкода, що саме наявність грошей вирішить, чи матиме дитина шанс на одужання. 

Ми просимо вас, допоможіть маленькій дівчинці перебороти хворобу. Ми з вами можемо так небагато: пожертвувати кілька гривень, зробити репост зхапису про Міладу на сторінку, розповісти про дівчинку друзям. Однак навіть це наше “небагато” суттєво змінить ситуацію. Знайте, коли ми гуртуємося разом, ми здатні творити дива й рятувати життя діток. Просимо вас, долучіться до доброї справи.