Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Закрито збір для Назарчика Мнеки, Артемчика Гужви та Артемчика Киша

Не зважаючи на важкі випробування та складні часи, цей місяць видався щедрим і на гарні новини. Завдяки допомозі небайдужих людей вдалося закрити збір одразу для кількох підопічних фонду. Вдалося зібрати на лікування Назарчика Мнеки. Придбати сонатор, витратні матеріали, протисудинні ліки, харчування та памперси для Артема Киша. Виділити кошти на придбання препаратів хіміотерапії, інгібітора та витратних матеріалів для Артемчика Гужви. 

Завдяки вашій чуйності вдалося передати допомогу Олегу Григорову, Златі Народовій, Софійці Кулинич, Міладі Латишевій, Родіну Андрію, Іллі Ярошенко, Лізі Онопі, Ніколасу Сидоренко, Романенко Віці, Гужві Артему, Кірі Півторак, Микиті Жернову, Пащенко Насті, Назару Мнека, Киш Артему, Гриценко Мілані та Богомаз Андрію. Загальна сума, яку вдалося зібрати на допомогу дітям – 258 550 грн.

Дуже важливою стала допомога для вихованців дитячого будинку в м.Одеса: памперси, противірусні препарати, антибіотики та жарознижувальні, речі першої необхідності та засоби гігієни. Окрім того, вдалося допомогти родинам з дітьми, що опинилися в важких життєвих обставинах. 

Попри безліч маленьких перемог, ми маємо й привід для скорботи. Нещодавно ми втратили двох наших підопічних: Лізу Онопу та Андрія Родіна. Ми назавжди запам’ятаємо дітей та будемо молитися за їх душі. Щиро віримо, що порятунок дитячого життя – нейнеобхідніша в світі справа. Дякуємо всім, хто лишається з нами, приходить на допомогу та підтримує!