Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Як ми залучаємо кошти?

Медицина постійно розвивається та вдосконалюється, лікування багатьох, раніше невиліковних захворювань, на сьогодні є виліковними, або такими, де може бути досягнена стійка ремісія.

Це означає, що дитина, яка ще півстоліття тому гарантовно залишалась інвалідом на все життя, тепер має шанс на остаточне відновлення та повернення до повноцінного життя.

Такий шанс вартий будь-яких зусиль, але іноді ці зусилля просто непідйомні для пересічної української сім’ї.

Ми переконуємось кожного дня, що разом здатні на вражаючі вчинки. Задача фонду донести, повідомити, розповісти якомога багатьом людям про потреби хворої дитини, дати зрозуміти, що навіть невеликий внесок може стати тією краплиною доброти, яка спроможна врятувати здоров’я.

Рушійну силу інформації неможливо переоцінити. Через розповсюдження саме інформації про наших пацієнтів ми залучаємо кошти на реалізацію програм фонду. Інформаційна розсилка по підприємствах, телефонні дзвінки, особисте спілкування на зустрічах та розміщення данних пацієнтів на сайті фонду дозволяє охопити значну частину населення.

Немало добрих сердець відкликається на прохання по допомогу хворій дитині. Вчинками, турботою та активністю небайдужих людей формуються активи фонду. Нагородою за благородні вчинки стають дитячі усмішки та щасливі сльози вдячних батьків.

Розуміння власної відповідальності за кожну дитину є свідченням інтелектуальної зрілості та високого рівня ємоційного розвитку сучасної людини.

Грамотно побудована інформаційна робота є ефективним засобом своєчасного та комплексного лікування дитячих неонкологічних захворювань.