Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Виводити зайву рідину з черевної порожнини Соні Кулинич стає все складніше

Соня досі не може розпочати підготовку до трансплантації, закордонна клініка чекає поки рідні дівчинки перерахують кошти, але сплатити повну вартість операції досі немає можливості. Тим часом, дитина страждає. Лікарі намагаються відкачати зайву рідину з черевної порожнини дитини вже без проколів. На жаль, хвороба Соні прогресує, рідина збирається часто й у великій кількості, а через проколи на тілі не лишилося живого місця. Шкіра дівчинки болить та довго заживає. 

Біль став постійним супутником Соні. Через хворобу температура практично не спадає, а роздутий животик заважає рухатися. Через непомірно збільшений животик півторарічна дівчинка не може зробити й кроку. Їй доводиться мало не постійно сидіти, адже повзати чи навіть повертатися дуже тяжко та незручно. Соня важить менше 10 кг, при тому що в тілі дівчинки завжди до 1000 мг зайвої рідини, яка збирається в черевній порожнині.

Дитина просто виснажена і фізично, і морально. Через постійний біль та обмеження рухливості Соня розвивається зовсім не так, як її здорові та активні однолітки. Поруч з дитиною люблячі рідні, але вони на межі відчаю й вже не в змозі стримувати сліз. Дитина повільно помирає, поки різні установи лише обіцяють допомогти. 

Зараз просто необхідно діяти – велика частина суми вже зібрана, документи частково готові. Лишилося ще небагато, однак, треба поспішати. Хвороба дівчинки дуже підступна й може завдати вирішального удару по життю крихітки будь-якої миті. Просимо врятувати Сонечку.