Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Витрати на лікування Насті Фещенко зростають через погіршення стану дитини

На жаль, якби рідні Настусі не намагалися доглядати за дівчинкою та шукати способів полегшити її стан, хвороба вносить серйозні корективи в дитяче життя. Через те, що Настя майже повністю знерухомлена, страждають практично всі системи та органи. Час від часу проблеми загострюються і такі випадки можуть бути вкрай небезпечними. 

Нещодавно не витримав кишківник Насті. Через серйозні проблеми з травленням, дівчинку довелося госпіталізувати. Те, що обійшлося без операції – це вже величезний успіх. Однак, чим це закінчиться наступного разу – невідомо. Насті довелося зробити численні крапельниці, щоб підтримати організм та побороти зневоднення. 

На жаль, на цьому неприємні сюрпризи не закінчилися. Лікарі діагностували каміння в нирках Насті. На жаль, камені досить великого діаметру, тому, ймовірніше за все, без операції не обійтися. Звичайно, все це серйозно впливає на стан Насті, її настрій та на можливість вчасно закрити збір та поїхати на лікування. Однак, ми хочемо нагадати, що всі ці проблеми можна вирішити, якщо ми згуртуємося заради порятунку Насті. 

Від усього серця просимо вас – візьміть участь в закритті збору. Дайте Настусі шанс вибороти повноцінне життя, одужати, стати на ноги. Успішність лікування залежить від кожного з нас, від нашої підтримки та допомоги.