Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Вперше за довгий час Олег Григоров не може опанувати відчай. Хлопчик в лікарні

На жаль, напередодні Олегу стало зле, піднялася температура, зблідла шкіра. Хлопчик почувався погано і налякана мама поспішила до лікарні. Як би не хотілося вірити в те, що недомагання скоро мине, лікарі вирішили залишити Олега в лікарні. Показники крові сильно впали: лейкоцити на нулю, тромбоцити – на критично низькій позначці. Хлопчику призначили антибіотики, антигістамінні та два пакети тромбоцитів. 

Олег вже мав неприємну історію з алергічною реакцією, тому лікарі завчасно призначили антигістамінні ліки, однак, цього разу без алергії не обійшлося. Мама вчасно примітила характерний горбик на шкірі й повідомила медичний персонал, а вони, в свою чергу, збільшили дозу протиалергенних та призначили протинабрякові ліки. На щастя, вдалося уникнути серйозних наслідків: Олег має лише кілька висипів та кашель в наслідок алергії. 

Олег був настільки змучений та зневірений, що вперше за довгий час розплакався. Наш маленький герой втратив свій оптимізм. Хлопчику дуже потрібна підтримка та увага. Без нас та нашої з вами допомоги родині буде ще тяжче. 

Депресивного настрою додає ще й те, що з незапланованою госпіталізацією пов’язані непередбачені фінансові витрати. Зараз, коли так важливо вчасно зібрати кошти на ТКМ, втрачати гроші ніяк не можна. Однак, вибору немає. Олег лишається в лікарні, зараз це просто життєвонеобхідно. 

Просимо вас допомогти! Часу лишається все менше, а збір просувається повільно. Хлопчик та його мама потребують нашої уваги та допомоги!