Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Вова Осташко не дочекався додопомоги від МОЗ цього місяця

Вова Осташко вже тривалий час бореться зі своєю хворобою. На лікування йдуть немалі кошти, які зібрати дуже непросто. Батьки Вови звернулися до МОЗ з проханням допомогти. Хлопчик має право отримати допомогу від держави, беручи до увагу особливості його хвороби, проте з цим виникли певні труднощі. 

Мама попросила МОЗ надіслати на адресу клініки гарантійного листа про сплату медичних послуг. На жаль, у грудні жодних коштів від МОЗ так і не надійшло на рахунок. Наступна комісія, яка визначить умови фінансової допомоги хворим, запланована лише на кінець січня. 

Навіть, якщо Вова буде в числі тих, кому призначать допомогу, сплатити за протонотерапію вчасно родина не встигне. Якщо до запланованого початку протонотерапії не буде сплачено щонайменше 35 тис. євро, протонотерапію замінять променевою терапією, яка не показана при тому типу пухлини, яку має Вова. 

У випадку хлопчика, променева терапія стане вимушеною мірою. Лікарі сподіваються, що так хоча б вдасться зберегти результати попереднього лікування й стримати хворобу. Але гарантії, що променева терапія буде дієвою немає. Крім того, є ризик серйозних негативних наслідків. Вова може повністю чи частково стратити слух, зір, інші важливі функції. 

Вова може отримати протони вчасно лише за умови, якщо небайдужі люди допоможуть родині. Просимо вас відгукнутися!