Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Волонтери фонду “Країна добрих справ” відвідали підопічних соціального центру в м. Марганець, привезли продукти, ліки та багато необхідних речей

Завдяки вашій підтримці навіть у надскданий час ми продовжуємо піклуватися про стареньких підопічних соціальних центрів. Цього разу наші волонтери відвідали один з таких центрів в місті Марганець Дніпровської області. Частково закрили потребу центру в ліках, продуктах харчування, засобах гігієни. З кожним мешканцем соціального центру поспілкувалися, спробували подарувати трохи душевного тепла та гарного настрою, а також – кожному залишили на згадку подарунки. 

 

Зараз такі візити дуже потрібні, адже переважна більшість підопічних центру самотні люди, багато хто має серйозні проблеми зі здоров’ям. На тлі фінансової кризи центру все складніше забезпечувати своїх підопічних навіть найголовнішим, ще складніше – власними силами підтримувати настій стареньких, що дуже переймаються через війну і нестабільну ситуацію в країні. Ми дякуємо всім, хто долучився до проєкту та допоміг подарувати трохи турботи тим, хто її дуже потребує. Запрошуємо вас і надалі приймати участь в наших проєктах, що направлені на підтримку самотніх, тяжкохворих та стареньких людей!