Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Волонтери фонду “Країна добрих справ” розповіли про важливість моральної підтримки

Коли мова заходить про благодійні фонди, мало хто думає про людей, що стоять за важливими справами. Звичайно, у фонді працюють професіонали, які давно навчилися тримати себе в руках і приборкувати емоції. Однак, жодна професійність не суперечить людяності. Й ті, хто працює заради порятунку дітей так само, як і ви, хвилюються за малюків, сумують через погані новини, хворіють і одужують разом з дітьми. 

Моральна підтримка важлива не лише для дітей, але й для волонтерів. Звичайних людей, яких ви вже знаєте по соціальним мережам і тих, чиї обличчя ховаються за аватарками профайлів. 7 днів на тиждень ми гуртуємося, щоб допомогти якумога більшій кількості дітей. Намагаємося дати відповідь кожному і нікого не лишити без уваги. 

Ваші повідомлення, коментарі, скріни переказів, допомога у розповсюдженні інформації, участь в підтримці топових публікацій, кожен лайк під постами про маленьких героїв, – все це величезний вклад в їх перемогу й найбільша винагорода для нас. Це чергові докази того, що ми працюємо не марно, що нас почули, що допомога прийде вчасно. З такою потужною підтримкою у розпачу немає шансів. Саме ви даєте нам сили боротися до переможного кінця!

Дякуємо ви найкраща підтримка й команда!