Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Віталій Солтівський чекає на допомогу

Маленький Віталик передає вітання. Хлопчик не лишає своєї мрії стати таким, як і його друзі: дихати без трубочки, жити без болі, ходити до школи, грати в футбол. Віталя вже майже забув про той день, коли сталася трагедія, хлопчик навіть навчився радіти життю попри свою ваду. Однак, рідним хлопця важко хоча б на мить забути, що життя дитини висить на волосині.

Хлопчик дихає через трубку вже близько двох років. Невідомо, як довго Віталя проживе без власних нормально функціонуючих дихальних шляхів? Мама каже, що щодня жахається думки, що трубка може забитися, зламатися, що хтось випадково закриє її. Втратити сина – дуже страшно. Мамі Віталі зрозуміли ці почуття, адже вона не раз відчувала розпач, дивлячись на страждаючого синочка. Хлопчик вже пережив кілька операцій, вердикт лікарів невтішний – змінити щось в Україні неможливо. Наші лікарі не мають ані досвіду, ані обладнання, щоб повернути хлопчика до нормального життя.

Однак, за кордоном є всі умови для проведення рятівної операції. Більш того, вже знайшлася клініка, яка радо прийме хлопця. Шанси на успіх високі! Після операції Віталя зможе жити, як і його здорові однолітки, ходити до школи, розвиватися, бути активним. Ми дуже просимо подарувати хлопчику цей шанс! Зараз, поки Віталя ще маленький, усунути його ваду легше, тому дуже важливо не гаяти часу!