Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Вікусю Кострубову виписали з клініки

Вперше за тривалий час Віка зможе провести кілька днів поза стінами лікарні – без постійного медичного контролю, болючих маніпуляцій та набридлих стін палати. Для онкохворих дітей дуже важливо час від часу змінювати обстановку та хоча б не на довго повертатися до звичного життя. 

Цього разу аналізи Вікусі не викликали хвилювань. Після завершення хімії дівчинці провели переливання крові та приписали ліки для стимулювання лейкоцитів. Вже після виписки Вікуся поскаржилася на біль в животі, в дівчинки трохи підвищена температура. Лікар сказала, що, беручи до уваги складність лікування, така реакція можлива і вона не загрозлива. Однак, мамі потрібно тримати руку на пульсі і, якщо з’являться інші лякаючі симптоми – одразу ж доправити Віку до лікарні. 

Рідні тішать себе тим, що сума, яка може врятувати життя Віки, потроху збирається. І нехай не так швидко, як того хотілося б, проте розуміння того, скільки людей підтримують Вікусю, дарує надію на позитивне завершення лікування. Разом з Вікусиною родиною і ми дякуємо кожному, хто долучився до збору. Просимо вас, не лишайте Віку один на один з бідою!